Joensuun PARAFESTYHDISTYS ry - hallitus

Joensuun PARAFESTYHDISTYS ry - hallitus 

Hallituksen varsinaiset jäsenet 

Arto Pippuri,           puheenjohtaja          arto.pippuri(at)jns.fi            0400-673 195 
Eeva Lakka,            varapuheenjohtaja   eeva.lakka(at)icloud.com      0400-373 945 
Iiris Brocke,                                            iiris.brocke(at)telemail.fi      0400-512 787 
Erja Pakarinen,        sihteeri                    erja.pakarinen(at)jns.fi        050-511 7910
Kati Nevalainen                                     kati.nevalainen(at)tulkkausilona.fi  050-563 1840

Varajäsenet 

Tuija Vartiainen-Gomez                          tuijaveegee(at)outlook.com    050-309 0607 
Sari Linna                                             sari.linna(at)jns.fi                  040-730 4128

(c)2018, All Rights Reserved    Joensuun PARAFESTYHDISTYS ry

Tämä verkkosivu voi käyttää evästeitä
Tämä verkkosivu voi käyttää evästeitä verkkosivujen toiminnan parantamiseksi. Voit estää evästeiden käytön oman selaimesi asetuksissa. Käyttäessäsi verkkosivujamme hyväksyt myös evästeiden käytön.
Evästeiden tiedot
Tämä verkkosivu voi käyttää evästeitä verkkosivujen toiminnan parantamiseksi. Voit estää evästeiden käytön oman selaimesi asetuksissa. Käyttäessäsi verkkosivujamme hyväksyt myös evästeiden käytön.
OK, ymmärrän