Joensuun PARAFESTYHDISTYS ry - hallitus

Joensuun PARAFESTYHDISTYS ry - hallitus 2018-2019

Hallituksen varsinaiset jäsenet 

Arto Pippuri,           puheenjohtaja          arto.pippuri(at)jns.fi 0400-673 195 
Eeva Lakka,            varapuheenjohtaja   eeva.lakka(at)icloud.com 0400-373 945 
Iiris Brocke,                                            iiris.brocke(at)telemail.fi 0400-512 787 
Erja Pakarinen,                                      erja.pakarinen(at)jns.fi 050-511 7910 

Varajäsenet 

Tuija Vartiainen-Gomez                          tuija.vartiainen-gomez(at)pkky.fi 050-309 0607 
Sari Linna                                             sari.linna(at)jns.fi 040-730 4128
--

Timo J. Hokkanen, taloudenhoitaja           hokkanen.timoj(at)gmail.com 040 733 2822 
(c)2018, All Rights Reserved    Joensuun PARAFESTYHDISTYS ry

Tämä verkkosivu voi käyttää evästeitä
Tämä verkkosivu voi käyttää evästeitä verkkosivujen toiminnan parantamiseksi. Voit estää evästeiden käytön oman selaimesi asetuksissa. Käyttäessäsi verkkosivujamme hyväksyt myös evästeiden käytön.

OK, ymmärrän tai Lisätietoja
Evästeiden tiedot
Tämä verkkosivu voi käyttää evästeitä verkkosivujen toiminnan parantamiseksi. Voit estää evästeiden käytön oman selaimesi asetuksissa. Käyttäessäsi verkkosivujamme hyväksyt myös evästeiden käytön.
OK, ymmärrän